SzkutnikAmator.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Sprzedam łódź motorową

Email Drukuj PDF

Witam moje plany się trochę pozmieniały, dlatego chcę zbudować coś całkiem innego i dlatego ją wystawiam na sprzedaż . Kapitalny remont przechodziła w zimę w roku 2012 na 2013 . Całą historię remontu można zobaczyć pod  linkiem http://szkutnikamator.pl/index.php/laminat/laminat-motorowe/252-remont-odzi-motorowej-z-laminatu/1132-remont-odzi-motorowej-z-laminatu-przez-amatora

Chciałbym się pozbyć samej łodzi bo jak wspomniałem będę starał się robić housboat więc wszystko się przyda ja cenię za samą łódź 13000zł, za wyposażenie 3000zł ,za przyczepkę 3000zł ,za silnik z manetką 15000zł silnik to suzuki 20KM zakupiony w tym roku w sierpniu , ma przepływane 10 godzin oczywiście jest na gwarancji.

Oczywiście wszystkie informacje udziele telefonicznie pod nr 500222762 lub e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Poprawiony: niedziela, 27 września 2015 22:45  

Niestety nie masz uprawnień do komentowania artykułów. Komentarze dodawać mogą tylko zarejestrowani użytkownicy portalu.

Zaloguj się!

Newsletter: Co nowego?Wiadomość HTML?


Info

Witryna SzkutnikAmator.pl została utworzona, jest prowadzona i utrzymywana przez szkutnię adamboats.pl oraz sklep żeglarski SZTORMIAKI.PL

Wszelkie prawa zastrzeżone.