SzkutnikAmator.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Home Porady i plany Ciekawostki ZEN Sailstyle. Cztery metry piękna...

ZEN Sailstyle. Cztery metry piękna...

Email Drukuj PDF

 

 

Cześć wszystkim

Chcę przedstawić piękną łódź,która ujęła mnie swoim nowym designem od pierwszego spojrzenia. Od jakiegoś czasu szukam konstrukcji dla siebie,którą mógłbym sam zbudować.Zacząłem od naszych konstrukcji ale łodzie z rodzimego podwórka to klasyczne wzornictwo które nieszczególnie wzbudza we mnie emocje.Zacząłem wertować forum Woodenboat i natknąłem się na ciekawą ,sklejkową konstrukcję. Oto Zen:

 

 

 

Jest to Włoska konstrukcja narysowana przez Paolo Giordano,projektanta,który ma na koncie również kilka sporych jachtów. Można kupić gotową jednostkę ( i to nas raczej mało interesuje) jak również kit wycięty metodą cnc ze sklejki okume 4mm. Koszt zestawu to 2000 eur. Więcej szczegółów na stronie www.zensailstyle.com Ja w niedalekiej przyszłości planuje zakup zestawu i transport kurierem,co mam nadzieję nie będzie problemem.

 

 

Pozdrawiam Kuba

Poprawiony: poniedziałek, 04 lipca 2016 14:11  

Niestety nie masz uprawnień do komentowania artykułów. Komentarze dodawać mogą tylko zarejestrowani użytkownicy portalu.

Zaloguj się!

Newsletter: Co nowego?Wiadomość HTML?


Info

Witryna SzkutnikAmator.pl została utworzona, jest prowadzona i utrzymywana przez szkutnię adamboats.pl oraz sklep żeglarski SZTORMIAKI.PL

Wszelkie prawa zastrzeżone.