SzkutnikAmator.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Home Porady i plany Sprzedam, oddam, szukam, kupię Sprzedam - do remontu piękną drewnianą łódź a-la riva (lata 60')

Sprzedam - do remontu piękną drewnianą łódź a-la riva (lata 60')

Email Drukuj PDF

Podjąłem decyzję o sprzedaży mojej łodzi, którą kupiłem w zeszłym roku.
Ten rok będzie dla mnie wyjątkowo zajęty i nie ma szans żebym ją skończył nie mówiąc już o pływaniu.

Więcej na temat robót i zakupionych gadzetów tutaj: http://forum-motorowodne.pl/remont-przebudowa-modernizacja-lodzi/remont-i-budowa-lodzi-typy-riva-ale-na-mniejsza-skale-portfela-)/

A to są aktualne zdjęcia lodzi, usunęliśmy laminat położony na spodzie przy rufie - zdjęcia zrobione jakiś tydzien temu:
https://plus.google.com/photos/111864963098913389929/albums/6116893403027373873?banner=pwa

Prosze wziąć pod uwagę, że łódź wymaga jeszcze sporo pracy, ale daję do niej wszystko co kupiłem włącznie z lakierem na całość kadłuba oraz klarem kupionym do końcowego lakierowania na połysk. Jest trochę oryginalnych aluminiowych i stalowych elementów, wszystko powinno być na zdjęciach.

Łódź była już w wodzie choć tylko chwilę (pod dużym obciązeniem w lecie) i ma minimalny przeciek w komorze na zbiornik paliwa, po uszczelnieniu już nie pływała więc nie potrafię powiedzieć czy udało nam się to zlikwidować, nigdy nie stała na ostrym słońcu i jest przechowywana w suchej hali ale z przewiewem. Zacząłem jednak remont obiektu więc zależy mi żeby na czas poszła w dobre ręce bo tam na dniach bedzie kurz, brud i syf.

Nie umiem podać ceny, ale powiem ta - wydalem do tej pory około 6500PLN wliczając wszystko wraz z zakupem oraz giętą szybą z aluminiową ramką, białymi uszczelkami oraz zestawem montażowym + troche detali i oczywiście dużo pracy.
Jeśli ktoś obieca mi że dokończy dzieło i przyśle mi później zdjęcia to chętny jestem do zrobienia wyjątkowo dobrej ceny - szkoda jej na takie stanie bez sensu. Zaakceptuję sensowną ofertę dla dobrego klienta.

Z wielką chęcią odpowiem na wszelkie pytania, prosze śmiało pytać. 
Myslę, że jest to okazja, bardziej niż na pieniądzach zalęzy mi na tym żeby szybko znalazła swój lepszy dom.
Uważam, że jest to okazja - niewiele już jest takich łodzi.

Nie wystawiam jej na razie nigdzie indziej przez kilka dni bo liczę, że ktoś z Was się nią zainteresuje.
Łódź stoi w okolicy Legnicy w województwie DOLNOŚLĄSKIM.

Kontakt: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Increase

Increase

 

Poprawiony: niedziela, 15 marca 2015 22:28  

Komentarze  

 
#1 morte36 2019-04-26 09:04
Z chęcią bym kupił :) Aktualne?
 

Niestety nie masz uprawnień do komentowania artykułów. Komentarze dodawać mogą tylko zarejestrowani użytkownicy portalu.

Zaloguj się!

Newsletter: Co nowego?Wiadomość HTML?


Info

Witryna SzkutnikAmator.pl została utworzona, jest prowadzona i utrzymywana przez szkutnię adamboats.pl oraz sklep żeglarski SZTORMIAKI.PL

Wszelkie prawa zastrzeżone.